Integracje

Wszystkie aplikacje z których korzystasz, mimo że wydają się być niezależne, muszę tworzyć połączony ekosystem. Integralność tych różnych, małych aplikacji dedykowanych do konkretnych zadań jest kluczowa dla utrzymania spójności danych i przyspieszenia przepływu informacji. Ważne żeby nowe narzędzia integrowały się z istniejącym oprogramowaniem typu eCommerce, ERP, ale też mniejszymi narzędziami dostępnymi w chmurze jak np. Salesforce, Slack, Trello, Asana, ZenDesk, FreshDesk itp

Korporacyjna Magistrala Usług

Wdrażamy szyny danych, które łączą dowolne aplikacje i rzeczy oraz sterują przepływem zdarzeń. Ich podstawową zaletą, oprócz błyskawicznego przepływu informacji, jest zdolność szybkiej podmiany dowolnego odbiorcy zdarzeń. Zmiana sklepu internetowego nie musi wiązać się z koniecznością ponownego napisania integracji z każdym z systemów współpracujących – ERP, CRM, logistyka. Utworzenie nowego zamówienia przecież w dalszym ciągu składa się z tych samym danych i wywołuje te same skutki. Wystarczy zasilić strumień zdarzeń nowym źródłem i gotowe.

Magazyn Zdarzeń

Z pewnością w codziennej pracy wykorzystujesz aplikacje oparte o relacyjne bazy danych. W wielu połączonych ze sobą tabelach przechowywane są informacje na temat „końcowego stanu obiektu” – mówiąc prościej, są to Twoje dane. W tabeli znajdziesz utworzoną dla klienta ofertę, ale już nie koniecznie jej stany pośrednie. Magazyn Zdarzeń to baza danych, która przechowuje informacje o zdarzeniach. Dla przykładu – utworzenie oferty jest zdarzeniem, podobnie jak modyfikacja oferty. Razem otrzymujemy 2 zdarzenia, a ich agregacja daje nam stan końcowy oferty. To potężne narzędzie, szczególnie przydatne w połączeniu z szyną danych (Korporacyjna Magistrala Usług), której zadaniem jest przechwytywanie zdarzeń i rozprowadzanie ich po całej sieci połączeń – dla lepszego przepływu informacji.

Czytelny interfejs startowy

Mnogość aplikacji zawsze wprowadza pracowników w dezorientację. Czy to znaczy, że wszystkie narzędzia powinny zawierać się w jednej aplikacji? W żadnym wypadku. Systemy ERP i tak rozrosły się już do ogromnych rozmiarów, tracąc przy tym na ergonomii i elastyczności. Odpowiedzią jest przejrzysta strona startowa, skupiająca wszystkie narzędzia i kierująca użytkownika do tego odpowiedniego, którego w danej chwili potrzebuje – jak ekran startowy w Twoim smartfonie.

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.