Q&A

W przypadku narzędzi typu no-code pomocna jest umiejętność kompletowania i katalogowania wymagań i logicznego myślenia. Ważna jest też umiejętność dekomponowania ciągów zdarzeń (akcji) i ich opisywania dla łatwiejszej implementacji przy pomocy skryptu. Ponadto konieczne jest poznanie koncepcji relacyjnych baz danych.
Narzędzia typu low-code wymagają podstawowej znajomości szeregu języków i standardów: Java lub C#, JS, SQL, CSS, HTML, XML, JSON. Większość z nich nie jest trudna do opanowania, ale wymaga to czasu.

Problem bezpieczeństwa aplikacji przygotowanych przez ludzi spoza IT (citizen developers) jest znany i dyskutowany od lat. Omniteq rozwiązuje go poprzez szkolenie z metodyki i dobrych praktyk.
Zwiększamy świadomość pracowników, przekazujemy uniwersalne zasady bezpieczeństwa i obrazujemy ich zastosowanie podczas ćwiczeń praktycznych.
Zobacz ofertę szkoleń

Wykorzystywane przez nas narzędzia stworzono z myślą o szybkim tworzeniu aplikacji biznesowych. Większość funkcjonalności osiągamy wykorzystując możliwości jakie daje nam platforma. Ewentualne ograniczenia pokonujemy przy pomocy własnego kodu – JavaScript, Java, HTML, CSS.

Szkolenie z posługiwania się platformą typu now-code (jak FileMaker), trwa 2 dni dla poziomu podstawowego i 2 dni dla poziomu zaawansowanego.

Koszt dwudniowego szkolenia dla poziomu podstawowego wynosi 2000 zł netto za osobę.
Koszt dwudniowego szkolenia dla poziomu zaawansowanego wynosi 3200 zł netto za osobę.
Zobacz dokładny plan szkoleń

Cena zależy od wybranej platformy i ilości użytkowników – im więcej, tym niższy koszt pojedynczego użytkownika.
W przypadku platformy FileMaker jest to od $15 do $11 miesięcznie za użytkownika (płatne rocznie).
Licencja dożywotnia to koszt $540 za użytkownika.

Tak. Dostarczamy otwarte rozwiązania. W przypadku platformy FileMaker dostarczamy też interfejs pozwalający definiować rozszerzenia i nadpisania dostarczonych przez nas skryptów i widoków. Dzięki temu unikniesz uszkodzenia naszej części aplikacji i bezpiecznie wpłyniesz na jej sposób działania. W razie problemów, możesz wyłączyć swoje rozszerzenia.

Bez programowania:

1040 zł netto za jeden dzień pracy certyfikowanego, senior dewelopera.

800 zł netto za jeden dzień pracy dewelopera (mid-level).

80 zł netto za godzinę pracy analityka wymagań i menadżera projektu

Programowanie:

1280 zł netto za dzień pracy programisty (senior)

1040 zł netto za dzień pracy programisty

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.